Raftingcilerden Çanakkale duyarlılığı...

- Düzce'de bir araya gelerek 18 Mart Çanakkale Zaferi'ni anma etkinliği gerçekleştiren raftingciler, saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okudu, su üzerinde Türk bayrağı açtı

Raftingcilerden Çanakkale duyarlılığı...

DÜZCE - Düzce Melen Çayında rafting yapan sporcular, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümü dolayısıyla etkinlik gerçekleştirdi.

Cumayerinde bulunan Melen Çayındaki 16 kilometrelik rafting parkuruna gelen raftingciler, özel elbiseleri ile şehitleri andı. Şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunan raftingciler, ardından İstiklal Marşı okudu.

Rafting İl Temsilcisi Birol Tepe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 18 Mart dolayısıyla rafting işletmeleri olarak anlamlı bir etkinlik yapmak istediklerini söyledi.

Tepe, Türkiyenin her yerinden gelen misafirlerimizle birlikte, bu güzel onurlu, şanlı zafer gününde anlamlı bir duruş sergilemek istedik. Çanakkale Zaferi dolayısıyla saygı duruşunda bulunduk, sonrasında hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı okuduk. Güzel ve hoş oldu. Tüm şehitlerimizi, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemiri, Fethi Sekini saygıyla, dua ve rahmetle anıyoruz.

Önemli bir gün yaşadıklarını ifade eden Tepe, Her Türk vatandaşının olduğu gibi rafting sporcuları da duyarlıdır. Bu etkinlik bizim için heyecanlı oldu. Herkes çok duygulandı, güzel bir atmosfer yakaladık. diye konuştu.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48