Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine destek

DÜZCE’DE MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI ARACILIĞI İLE KENTTE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ULAŞIYOR.

Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine destek

DÜZCE(İHA) – Düzce’de Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile kentte ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıyor.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Düzce Şubesi Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmıyor. Öncelikle Osmanlı’da uygulanan bir yardım çeşidi olan zimmet defteri uygulamasını Düzce’de de hayata geçirirken aynı zamanda gıda ve erzak yardımı ve birçok alanda yardım elini ihtiyaç sahiplerine uzattı.

Bu kapsamda Şubesi Başkanı Vefa Pehlivan ve Yönetim Kurulu Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını ziyaret etti. Temel ihtiyaçlarına, gıda ve erzak ihtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çeken ihtiyaç sahibi ailelere Düzce Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile ulaştı.

Pehlivan birlik beraberlik mesajı vererek “Bizler ülkemizin derdiyle insanımızın derdiyle dertlenen insanlarız. Ülke olarak Covid-19 salgını ile zorlu bir mücadele içindeyiz. Ve biz her zorlukta toplum olarak kenetlenmeyi, sorumluluk almayı, birimiz hepimiz anlayışı içerisinde bir araya gelip zorluklarla mücadele etmeyi başaran bir toplumuz. Bizim için insan en önemlidir, İnsani değerlerimiz her zaman önceliğimiz olmuştur dedi. Ramazan ayı ülkemiz için bizler için daha anlamlı bir ay istiyoruz ki herkes huzurla sevinçle sağlıkla ulaşsın bayrama. Bugünler birlik olma günü koşulsuz yardımlaşma günüdür” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48