Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine sıcak aş

DÜZCE BELEDİYESİ SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BELİRLENEN AİLELERE VE YAŞLI OLUP ORUÇ TUTMAYANLARA DA ÖĞLEYİN SICAK YEMEK DAĞITIMINA BAŞLADI. DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, ÇALIŞMALARI BİZZAT YERİNDE TAKİP ETTİ.

Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine sıcak aş

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından belirlenen ailelere ve yaşlı olup oruç tutmayanlara da öğleyin sıcak yemek dağıtımına başladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaları bizzat yerinde takip etti.

Düzce Belediyesi Ramazan Ayı boyunca Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen ailelere sıcak yemek dağıtımına başladı. Dağıtım işini bizzat takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü özverili bir şekilde görevini yürüten Sosyal Yardımlaşma İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. Ekipler ayrıca, yaşlı olup oruç tutmayanlara da öğleyin sıcak yemek dağıtımı yapıyor.

Başkan Özlü, “İçinde bulunduğumuz bu kötü günlerin en kısa zamanda bitmesi ve hep birlikte açacağımız iftarların bir an önce gerçekleşmesini dilerim. Allah (c.c) tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48