Rektör başarılı sporcularla kahvaltıda buluştu

Rektör başarılı sporcularla kahvaltıda buluştu

Rektör başarılı sporcularla kahvaltıda buluştu

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesini ulusal ve uluslararası düzeyde başarıyla temsil etmiş sporcularla, kahvaltıda bir araya geldi.
Düzce Üniversitesi yemekhanesinde gerçekleştirilen ve farklı grup halinde 2 gün süren kahvaltıda; Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Genç, dekan yardımcıları Doç. Dr. Korkmaz Yiğiter ve Yrd. Doç. Dr. Reşat Sadık ile öğretim elemanları yer aldı.
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında kazanılan her başarının Üniversitenin ismini ve imajını güçlendirdiğini belirterek, Sizlerin ulusal ve uluslararası alanda aldığı her başarı bizlerin cesaretlenmesini sağlıyor, bizleri gururlandırıyor, göğsümüzün kabarmasını sağlıyor. Göstermiş olduğunuz bu başarılardan dolayı ve bizim öğrencimiz olduğunuz için de sizlere gönülden teşekkür ediyorum diyerek başarılı sporcuları tebrik etti.
Öğrencilerin, öğrenim hayatına ve spor yaşamına ufakta olsa bir katkı sunmak amacıyla böyle bir program düzenlediklerini belirten Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerin bugüne gelmesinde emek harcayan ailelerine, antrenörlerine, hocalarına ve Spor Bilimleri Fakültesinin Kurucu Dekanı Prof. Dr. Kürşat Karacabeye teşekkür etti.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48