Şekip Mosturoğlu tesis için arazi inceledi

Şekip Mosturoğlu tesis için arazi inceledi

Şekip Mosturoğlu tesis için arazi inceledi

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemeniciyi ziyaret ederek, Akçakocada yapılması planlanan tesis yatırımı için arazi incelemesinde bulundu.
Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, hayata geçirilmesi planlanan tesis için arazi incelemesinde bulunarak, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemeniciyi de ziyaret etti. Mosturoğlu ziyarette yaptığı açıklamada yaptığı keşifler sonucu Akçakocada bir spor tesisi yapılmasının hedefleneceğini dile getirdi.

Cüneyt Yemenici: Galatasaray, Beşiktaş ve diğer büyük kulüplerimizden de şeref duyarız
Ziyarette, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise diğer kulüplerin de Akçakocada yatırım yapmak istemelerinin kendileri için şeref olabileceğini söyleyerek, Bundan birkaç ay önce değerli As Başkan Şekip Mosturoğlunu telefonla aramıştık. Sağolsun kendisi ilk fırsatta geleceğini ifade etmişti. Öncelikle geldiklerinden dolayı çok mutlu olduk onu ifade etmek istiyorum. Akçakocamıza Fenerbahçemizin önemli bir yatırım yapma düşüncesi var. Birkaç alanı gezdik, inşallah bu yatırım gerçekleşir. Tabi burada gönüllülerimiz var, Cemil Gülez ve Esat Sarıoğlu var kendilerinin takibiyle de belli bir seviyeye geldi gibi gözüküyor. Tabi bizler şunu her zaman söylüyoruz, biz yerel yönetim olarak sadece Fenerbahçe değil tabi ki, Galatasaray, Beşiktaş ve diğer büyük kulüplerimizde gelmek istediklerinde şeref duyarız şeklinde konuştu.

Fenerbahçe tesisinin olması Akçakocayı farkı bir yere taşımış olacak
Başkan Yemenici, sarı-lacivertlilerin tesislerinin Akçakocada yer almasının kendi ilçelerine yararlı olacağını vurgulayarak, Görüşmelerini yaptığımız ve incelemelerde bulunduğumuz noktalar ile ilgili inşallah yatırım hayata geçer. O zaman Akçakoca bir o kadar daha turizm noktasında farklı bir noktaya gelmiş olacak ve burada Fenerbahçenin tesisinin olması Akçakocayı tanıtım noktasında farklı bir yere taşımış olacaktır diye konuştu.
Başkan Yemenici, Mosturoğluna ilçenin yöresel ürünlerinden oluşan bir hediye sepeti takdiminde bulundu.
Yapılan incelemelerle beraber 3 adet arazi tesis için aday yerleşim alanı. Bu 3 arazi özellikleri olarak biri 100 dönüm ormanlık alanda biri 20 dönüm denize sıfır ve diğer arazi ise 3 dönüm olarak incelendi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48