Sosyal girişimcileri bir araya getirdi

Sosyal girişimcileri bir araya getirdi

Sosyal girişimcileri bir araya getirdi

Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu, Red Bull Amaphiko Connect başlıklı program ile sosyal girişimcileri Düzce Üniversitesi ev sahipliliğinde bir araya getirdi.
Tek günlük eğitim programı olan Red Bull Amaphiko Connect, İstiklal Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Bu yıl Türkiyenin üç ayrı kentinde eğitimler düzenleyecek olan Red Bull Amaphikonun duraklarından biri de Düzce Üniversitesi oldu.
Programda konuşan Kaan Akın, yaptıkları etkinliklerle girişimcilere destek olmayı hedeflediklerini, genç girişimcilerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Fikri olan kişilerin nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda bilgiler veren Kaan Akın, Düzce Üniversitesi öğrencilerine fikirlerini nasıl hayata geçirecekleriyle ilgili önemli paylaşımlarda bulundu. Göktürk Sığırtmaç, Yağız Ataşoğlu ve Olcay Silahlı ise yaptıkları girişimlerden örnekler vererek öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdılar.
Konferansın ardından öğrencilerin girişimcilik fikirlerini dinleyen ekip, nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda fikirler verdiler. Yatırımcı bulma, ekip kurma gibi konularda sunum yapan öğrencilere tavsiyelerde bulunan konuk ekip, iş fikirlerinin eksik yönlerini düzelterek hedefe gitmeleri konusunda öğrencilere destek oldu.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48