Suriyeli yetimlere kırtasiye yardımı

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında alınan kırtasiye malzemeleri Suriyeli yetim çocuklara teslim edildi.Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından gönderilen...

Suriyeli yetimlere kırtasiye yardımı

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında alınan kırtasiye malzemeleri Suriyeli yetim çocuklara teslim edildi.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından gönderilen defter, kurşun ve tükenmez kalem, boya, çizim seti, cetvel, kalemlik ve okul çantası gibi parçalardan oluşan kırtasiye malzemelerini, Cerablus’ta eğitim gören yetim ve öksüz çocuklara ulaştırıldı. Kırtasiye malzemeleri, daha önce Düzce Jandarma Alay Komutanlığı’nda görev yapan, şu anda ise Cerablus bölgesinde bulunan Binbaşı Emre Önem’e gönderildi.

Kamplarda kalan 120 yetim çocuğun kırtasiye malzemesi ihtiyacı olduğu bilgisine ulaşan Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Koordinatörü Gönül Asuk, bir kısmı belediye kaynakları, bir kısmı da kentte düzenlenen kampanya kapsamında kırtasiye malzemesi aldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48