Teknik ekibe budama eğitimi verildi

Düzce Belediyesi Kurum Çalişmalarinda Verimliliğin Artması Amacıyla Teorik Ve Pratik Olmak Üzere Kurum İçi Eğitimlerine Devam Ediyor.

Teknik ekibe budama eğitimi verildi

Düzce Belediyesi kurum çalışmalarında verimliliğin artması amacıyla teorik ve pratik olmak üzere kurum içi eğitimlerine devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün her fırsatta dile getirdiği personelin bilGi ve donanım açısından geliştirilmesi amacıyla kurum içi eğitim çalışmaları kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğüne seminer düzenlendi. İstanbul’dan gelen teknik ekibin iki seans şeklinde düzenlediği eğitimin ilk kısmında Kültür Merkezinde bitki türleri ve bakım şekilleri konusunda bilgiler aktarıldı. Burada müdürlüğe bağlı personele bilgiler aktaran uzmanlar teorik eğitimin ardından aktardıkları bilgileri uygulamalı olarak sahada da gösterdi. Eğitimler sayesinde kent merkezinde bulunan yeşil alanların sağlıklı şekilde büyümesi ve korunması sağlanırken kış ayları öncesinde ağaçların budama çalışmaları da bu eğitimlerde aktarılan bilgilere göre yapılacak. Belediye tarafından yapılan hizmetlerde kalite ve verimin artması amacıyla yapılan eğitim çalışmalarının diğer müdürlük personellerine de düzenleneceği yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48