Üniversite öğrencilerine Serbay Interactive desteği...

Üniversite öğrencilerine Serbay Interactive desteği

Üniversite öğrencilerine Serbay Interactive desteği...

Serbay Interactive sponsorluğunda Düzce Üniversitesinde Google Developer Grupları (GDG) tarafından DevFest 2017 festivali gerçekleştirildi.
Düzce Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte, Uygulama Güvenliği, DevOps Dünyasında Docker ve Ansiblenin Yeri, Yeni Başlayanlar İçin Web Geliştirme Önerileri, Node.js, Spring Boot ve Angular JS İle Web Uygulamaları Geliştirme konularında uzmanlar, sunum yapmalarının ardından öğrencilerle bir araya geldi.
Üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği festivalde geleceğin yazılımı ve mobil uygulama geliştirme ile ilgili bilinmeyenler ve yanlış bilinenler masaya yatırıldı.
Öte yandan, Düzce Üniversitesi Araştırma Görevlisi Hüseyin Bodur önderliğinde her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen DevFest festivalin sponsorları Serbay Interactive tarafından festivale özel olarak öğrenciler için hazırlanan hediyeler etkinlik sonrası dağıtılırken, konuşmacılara ise teşekkür belgeleri takdim edildi. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48