Üniversitelere Bilsoft desteği

DÜZCE’NİN KÖKLÜ ŞİRKETLERİNDEN BİRİSİ OLAN BİLSOFT YAZILIM, TÜRKİYE GENELİNDEKİ ÜNİVERSİTELERİN MESLEK YÜKSEK OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ YAPMAYA BAŞLADI

Üniversitelere Bilsoft desteği

DÜZCE (İHA) – Düzce’nin köklü şirketlerinden birisi olan Bilsoft Yazılım, Türkiye genelindeki Üniversitelerin meslek yüksek okulları ile Eğitim İş birliği sözleşmesi yapmaya başladı.

Muhasebe uygulamaları alanında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olan Bilsoft yazılım, Türkiye genelinde ki Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları ile üretilen Muhasebe programlarının eğitim müfredatlarına dahil edilmesi ve ders olarak okutulması amacıyla Eğitim iş birliği protokolleri yapmaya başladı. Bu protokoller ile ilgili bölümlerde Ön Muhasebe ve Online Muhasebe gibi programlar uygulamalı olarak okutulacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli: ‘ Bu protokoller çerçevesinde ilgili bölümlerde Ön Muhasebe, Online Muhasebe gibi programların uygulamalı olarak okutulması ve öğretilmesine dair amaçladığımız bu projemizin öğrencilere okul sonrası iş hayatlarında çok ciddi kazanımlar sunacağı kanaatindeyiz. Programı başarı ile bitiren öğrencilerimize de bu çerçevede “BİLSOFT Başarı Sertifikası” düzenlenecektir. Türkiye genelinde yaklaşık 400 eğitim kurumuna gönderdiğimiz tekliflerden ciddi dönüşler almaktayız. Önümüzdeki ders yılı programına dahil edilecek olan projemize bu süreçte şimdiden 15 Meslek Yüksek Okulu ile karşılıklı protokollerimiz imzalanmış olup diğer okullarla görüşmelerimiz devam etmektedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48