Vali Dağlı’dan kontrol noktasına ziyaret

KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA DÜZCE’NİN YIĞILCA İLÇESİNE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN SINIRLANDIRILMASININ ARDINDAN EKİPLER İLÇE GİRİŞİNDE KONTROL NOKTASI OLUŞTURDU. OLUŞTURULAN KONTROL NOKTASINI DÜZCE VALİSİ DR. ZÜLKİF DAĞLI ZİYARET EDEREK ÇALIŞMADA BULUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Vali Dağlı’dan kontrol noktasına ziyaret

DÜZCE (İHA) – Korona virüs tedbirleri kapsamında Düzce’nin Yığılca ilçesine giriş çıkışların sınırlandırılmasının ardından ekipler ilçe girişinde kontrol noktası oluşturdu. Oluşturulan kontrol noktasını Vali Dr. Zülkif Dağlı ziyaret ederek çalışmada bulunanlara teşekkür etti.

Korona virüs tedbirleri nedeni ile Düzce’nin Yığılca ilçesinde giriş çıkışlar sınırlandırıldı. Vatandaşların istediği gibi giriş çıkış yapmamaları için de Düzce Valiliği’nce ilçenin girişinde Jandarma ve Emniyet ekiplerinin birlikte görev aldığı kontrol noktası oluşturuldu. Sağlık ekiplerinin de katıldığı Düzce-Yığılca yolu üzerinde ki kontrol noktasına Vali Dr. Zülkif Dağlı ziyaret ederek denetimlerde bulundu. Vali Dağlı, vatandaşların sağlığı ve güvenliği için özveriyle çalışan ekiplere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48