Veli "Hızlı satış programı sayesinde tüm iş sürecinizi kolaylaştırın"

BİLSOFT YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ AHMET VELİ, FİRMALARIN SATIŞLARINI HIZLI YAPABİLECEKLERİ MUHASEBE PROGRAMI İLE HIZLI İŞLEM YAPABİLECEKLERİNİ DİLE GETİRDİ

Veli "Hızlı satış programı sayesinde tüm iş sürecinizi kolaylaştırın"

DÜZCE (İHA) – Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli, firmaların satışlarını hızlı yapabilecekleri muhasebe programı ile hızlı işlem yapabileceklerini dile getirdi.

Bilsoft Yazılım, Hızlı satış firmalarının ihtiyacına yönelik hazırlanan Bilsoft Hızlı Satış Programı ile firmaların işlerinin hızlandığını ve ön muhasebe ile entegreli çalıştığını açıkladı. Firmanın Genel Müdürü Ahmet Veli, “ Stok Takip Programı olarak da kullanabileceğiniz Bilsoft Hızlı Satış Programı, Ön Muhasebe ile entegre çalışmaktadır. Bu çalışma sisteminde tüm stok, kasa giriş-çıkışlarınızı otomatik olarak takip edin ve kayıpları azaltın. Basit arayüz ile sizlere hız kazandıracak olan Hızlı Satış Programı ile iş sürecinizi kolaylaştırın. Hızlı Satış paneli özelliklerinde, ön muhasebe programıyla tam entegrasyon çalışma, dokunmatik ekran özelliği, tek butonla nakit ve kredi kartı satışları, çoklu ödeme, müşteri bekletme, kolay para girişi, dokunmatik hızlı ürün ekleme, marketlerde barkod ile hızlı satış, fiş ve fatura yazdırabilme, ağ üzerinden çalışma, para üstü takibi, para çekmecesi bağlantısı, yazar kasa pos, barkod okuyucu entegre ve müşteri göstergesi bulunuyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48