Yığılca'da Kaymakam Sancaktutar'a veda programı

Yığılca'da Kaymakam Sancaktutar'a veda programı

Yığılca'da Kaymakam Sancaktutar'a veda programı

Yığılca Kaymakamı iken Artvinin Ardanuç ilçesi Kaymakamlığına atanan Kaymakam Muhammet Furkan Sancaktutara ilçede veda yemeği düzenlendi.
Yığılca Kaymakamı Muhammet Furkan Sancaktutara düzenlenen veda yemeğine başta Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti ilçe başkanı, STK başkanları, muhtarları, daire amirleri ve geniş bir katılımcı gururla iştirak etti.
Düzenlenen yemekte konuşan Kaymakam Sancaktutarın konuşması duygulandırdı. Yığılcanın kendisinde derin hatıralar ve izler bıraktığını ifade eden Sancaktutar yerel yönetime ve İGM üyeleri, siyasi parti başkanı ve muhtarlarla uyum içinde örnek projeler uyguladığına Yığılcanın dünya konjektöründe vizyondaki yerini hızlı bir şekilde aldığını söyledi.
Kaymakam Sancaktutar Yığılca için ise herkesin gözdesi bir güzelliğe sahip güzelliklerle dolu bir ilçe olduğunu bildirdi.
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ise yaptığı konuşmada Kaymakamımız artık Yığılcamızın bir evladı. Onu Belediye meclis kararımızla fahri hemşehrimiz ilan ettik ve ilk defa ilçemizin altın anahtarını kendisine takdim ettik. Bundan da gurur duyuyorum. Şahsım ve ilçem adına Kaymakamımız Muhammet Furkan Sancaktutara yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48