Yüksekova'da iftara 2 bin kişi katıldı

Yüksekova'da iftara 2 bin kişi katıldı

Yüksekova'da iftara 2 bin kişi katıldı

Düzce Belediyesi tarafından Hakkari Yüksekovada düzenlenen ‘Dostluk İftarına yaklaşık 2 bin kişi katıldı. İftarda konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce ve Hakkari arasında dostluk köprüsü kurulduğunu belirterek ‘Çok başarılı bir program gerçekleşti. İftara katılan Yüksekovalılara teşekkür ederim. Düzce belediyesi olarak yerel yönetim tecrübelerimi paylaşım yaparak alt ve üst yapıda birçok çalışma yürütüyoruz dedi.
Düzce Belediyesi tarafından Hakkari Yüksekovada düzenlenen iftara Düzce Belediye Başkan Yardımcıları ile Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Hakkari Yüksekova İpekyolu üzerindeki bir salonda düzenlenen iftara Hakkari Vali Yardımcısı Hasan Ongu başta olmak üzere Hakkari ve Yüksekova protokol mensupları da hazır bulundu. İftar sonrası bir konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Programımız çok başarılı geçti. AK Parti Genel Merkezince Hakkariye görevlendirildim. Belediye başkanlarımızla tecrübelerimizi paylaşmak için de buradayız. Burada alt ve üst yapı eksikliklerini gidermek için ciddi çalışmalar yürütüyoruz dedi.
Hakkari Vali Yardımcısı Hasan Ongu da ilçede geçen sene zorlu bir süreç atlatıldığını vurgulayarak, Yüksekovanın terörle anıldığı günleri geride bırakıp artık hizmetlerle, yatırımlarla anılacağı günlerin sayfasını açtığını dile getirdi ve şu görüşlere yer verdi Biz artık daha düne kadar Yüksekovada konuştuğumuz tatsız konuları değil hizmeti, çalışmaları konuşuyoruz. Önümüzdeki dönemde yatırımlarla birlikte birlik ve beraberlikten, kardeşlik köprülerinden ve Yüksekovanın farklı belediyelerle kardeş olup başka iklimleri, tecrübelerin konuştuğu günlerden bahsetmeye başlayacağız. Bu anlamda Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleşe çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programı, okunan yemek duasıyla son buldu.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48