Yüksekovalı çocuklardan protokole ziyaret

Yüksekovalı çocuklardan protokole ziyaret

Yüksekovalı çocuklardan protokole ziyaret

Düzce Belediyesinin hazırladığı proje kapsamında Düzceye gelen Yüksekovalı 75 öğrenci Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayı makamında ziyaret etti.
Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü projesi kapsamında Ankara, Düzce ve İstanbul gezisi için yola çıkan Yüksekovalı 75 öğrenci Düzceye geldi. Düzcede önce Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile Erguvan Sosyal Tesislerinde akşam yemeği yiyen öğrenciler ertesi gün önce Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlıyı daha sonra da Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayı makamında ziyaret etti.
Düzce Belediye Başkanlığında çocuklarla bir araya gelen Başkan Dursun Ay Yüksekovadan gelen çocuklarımızı burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Aralarında Ankara ve İstanbulu hiç görmemiş çocuklarımız var. Onlara başkentimizi ve eşsiz güzelliğe İstanbulu tanıtmak için ve aynı zamanda Düzcemizi de görmeleri için bir proje hazırladık. Yüksekova ile kardeş belediye olmamızı perçinlemek adına iş birliği içinde böyle bir çalışma yapmaktan memnuniyet duyduk. Geziye katılan her öğrencimize ve onları yalnız bırakmayan öğretmenlerine teşekkür ediyorum dedi.

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48