Yükümlülerin eserleri sergilendi

Yükümlülerin eserleri sergilendi

Yükümlülerin eserleri sergilendi

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından geçmişte uyuşturucu bağımlısı olan ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülerin topluma kazandırılması ve meslek edinmelerine yönelik olarak açılan telkari işleme kursu tamamlandı. Daha çok bayan yükümlülerin katıldığı kurs sonunda da yapılan eserler düzenlenen sergi ile Düzcelilerin beğenisine sunuldu. Yükümlülerin eserleri büyüledi.
Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından geçmişte uyuşturucu kullanan ve mahkemeler tarafından denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülere yönelik İşleyen eller gülen yüzler adı altında Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığı ile telkari işleme kursu açıldı. Kursu tamamlayan kursiyerlerin yaptığı eserler ise Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen sergi ile Düzcelilerin beğenisine sunuldu. Serginin açılışını Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu ve protokol üyeleri yaptı.
Sergide yükümlüler tarafından yapılan kolye, küpe, tespih gibi çok sayıda takı tasarımı sergilendi. Sergi 1 hafta boyunca açık kalacak.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 07:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48