BEÜ öğrencileri hem eğlendiler hem de eğlendirdiler

Bülent Ecevit Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri bu seneki Sosyal Sorumluluk Projesi dersini Kozlu Sahili´nde düzenledi. Burada çeşitli etkinlikler düzenleyen öğrencilere çevredeki vatandaşlarda eşlik etti.

BEÜ öğrencileri hem eğlendiler hem de eğlendirdiler


Bülent Ecevit Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri bu seneki Sosyal Sorumluluk Projesi dersini Kozlu Sahilinde düzenledi. Burada çeşitli etkinlikler düzenleyen öğrencilere çevredeki vatandaşlarda eşlik etti. 


Kozlu Sahili piknik alanında düzenlenen etkinliğe öğrencilerin dışında Yrd. Doç. Dr. Eda Akbaş, Yrd. Doç. Dr. Emin Ulaş Erdem ve çevredeki vatandaşlar katıldı. İlk olarak üzerilerinde çeşitli şiirler yazılı olan çayları çevredeki vatandaşlara dağıtan öğrenciler ardından canlı müzik eşliğinde eğlendiler. Çevrede bulunan Zonguldaklı vatandaşlarda öğrencilerin eğlencesine ortak oldular. Canlı müzik dinletisinin ardından yöresel kıyafeti ile Uygur dansı yapan öğrenci ise büyük alkış topladı.

Öğrencilerin içinde yaşadıkları topluma adaptasyonunu ve toplumsal problemlere karşı duyarlılıklarını arttırmaya yönelik projeler planladıklarını söyleyen Yrd. Doç. Dr. Eda Akbaş, “Bülent Ecevit Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü olarak her sene, Sosyal Sorumluluk Projesi dersiyle, öğrencilerimizin içinde yaşadıkları topluma adaptasyonunu ve toplumsal problemlere karşı duyarlılığını arttırmaya yönelik projeler planlıyoruz. Bu projeyle de Zonguldak halkını her kesimden bireyin sevgi ve hoşgörüyle iletişimini arttırmaya yönelik ortak bir dil olan sanatla buluşturmaya ve bunu yaparken de hoşta vakit geçirmelerini sağlayacak bu etkinliği planladık. Tamamen kendi imkânlarıyla sergiledikleri ve başarıyla tamamladıkları bu proje için öğrencilerimizi tebrik ediyor, bize ve öğrencilerimize bu imkânı sunan Üniversite Yönetimimiz, Akademik ve İdari kadromuz, Kozlu Belediyesi, Moda Kafe ve katılım gösteren misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2016, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48