BEܒde KOÇ Fest oyunları sona erdi

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali “Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunlarına” 21-23 Nisan 2016 tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleştirildi.

BEܒde KOÇ Fest  oyunları sona erdi
Türkiye’nin en büyük gençlik festivali “Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunlarına” 21-23 Nisan 2016 tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleştirildi. 
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ), Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun ana sponsorluğunu üstlendiği üniversiteler arasında düzenlenen en prestijli spor etkinliği olan Koç Spor Fest’e ev sahipliği yaptı.
Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest bu yıl da spor, müzik ve eğlenceyi bir araya getirerek ve milli bir olimpiyat havasında gerçekleşti. Bu kapsamda 2016 yılında ziyaret edilecek 8 farklı organizasyondan biri olan BEÜ Koç Spor Fest ile öğrenciler unutulmaz anlar yaşadılar.
Üniversiteli gençleri spor yapmaya teşvik eden, eğlence ve rekabetin keyifli yanlarıyla buluşturan Koç Spor Fest kapsamında sportif etkinlikler, söyleşiler ve gösterilerin yanısıra eğlenceli aktivitelerin yer aldığı Beko Ayak Bilardosu, Ford Co Pılot Sensin+Ford Simülatör,Ykb Play Tweetball, Fıat 500 Pong, Enerji Grubu Dürbünlü Futbol, Koçtaş Presinstagram oyunları, Bilkom www.digitalyasamkocu.com etkinliği, Beko Ayak Bilardosu turnuvası, Life Kinetik etkinliği, Koçtaş Karaoke yarışmaları 3 gün boyunca üniversitelilere sınavlar sonrası keyifli anlar yaşattı. Yarışmalar sonucunda kazananlara çeşitli hediye ve ödüller verildi.
Festival kapsamında Dünya bilardosunun önemli isimlerinden Semih Saygıner, tribünleri dolduran öğrencilere unutulmaz bir bilardo gösterisi sundu. BEܒlü öğrenciler ve Zonguldak halkının yoğun ilgi gösterdiği şovda bilardo oyununun inceliklerinden örnekler sergileyen Saygıner’in vuruşları izleyicilerden büyük alkış aldı.
Festivalde gerek çektikleri vine videoları, oynadıkları sinema filmleri, gerekse Twitter ve Instagram atışmaları ile son dönemin en popüler fenomenleri Halil Söyletmez ve Doğa Konakoğlu gösterisi yoğun ilgi gördü.
Büyük bir heyecana sahne olan Koç Spor Fest kapsamında Türkiye Üniversiteler Judo Şampiyonasında Bülent Ecevit Üniversitesi takım halinde Türkiye Şampiyonluğuna uzandı. Koç Spor Fest sponsorluğunda Zonguldak’ta gerçekleşen şampiyonada ülke çapında 41 üniversite kıyasıya mücadele etti.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 07:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48