Çebi Grub'un Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesaj

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, “2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Çebi Grub'un Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesaj

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Değerli öğretmenlerimiz ve kıymetli öğrencilerimiz,  21 Eylül 2020 Pazartesi günü aşamalı yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitim süreci ile başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılınızı kutluyorum.

Tüm dünyada olduğu gibi ne yazık ki halen Ülkemizde de devam etmekte olan Covid-19 salgını nedeni ile bu sene okulların tedbirli ve aşamalı bir şekilde açılacak olmasından dolayı içimiz buruk olsa da, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin azmi ve gayreti ile bu yılki eğitim-öğretim süreçlerinin başarıyla tamamlanacağı kanaatindeyim.

Kuşkusuz eğitim; üzerinde titizlikle üzerinde durulması ve her şeyden fazla sahiplenilmesi gereken, kararlılık ve süreklilik isteyen bir süreçtir.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır.

Eğitimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir.

EĞİTİMİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Tüm bu hedeflere ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve mevcut başarıları daha ileri noktalara taşıyabilmek; öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile gerçekleşeceğine inanıyor, yaşanan tüm zorluklara rağmen,Çebi Grup  olarak birlik ve beraberlik içerisinde her zaman olduğu gibi eğitimi ve öğretimi desteklemeye devam edeceğiz. Ayrıca bu zamana kadar eğitime destek veren tüm gönüllülere, velilerimize ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2020 – 2021 eğitim öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm velilerimiz için verimli geçmesini temenni ediyor; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunuyorum.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48