EĞİTİM İÇİN KERMES

Eğitim için kermez açılışı yapıldı.

EĞİTİM İÇİN KERMES
gundemregli.com-Alaplı ilçesinde Alaplı’yı Geliştirme, Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek ve yardıma muhtaç öğrenciler yararına kermes düzenlendi.
Kermesin açılışına Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş, Ak Parti ilçe Başkan vekili Yılmaz Can, CHP ilçe başkanı Hüseyin Tosun, Ak Parti belediye başkan aday adayları Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Uysal, CHP belediye başkan adayı Nuri Tekin ve vatandaşlar katıldılar.
Alaplı Müftüsü açılış duası yaparak kermesin hayırlı olmasını diledi.
Kermes bir hafta boyunca açık kalacak
Alaplı’yı Geliştirme, Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek ve yardıma muhtaç öğrencilere yönelik yardım kermesi düzenlendi. Alaplı’yı Geliştirme, Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı yönetim kurulu üyesi Mustafa Demirhan, “Dernek olarak amacımız ilçemizde bulunan yardıma muhtaç öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamaktır. Bu kapsamda Kaymakamlıktan yardım almayan vatandaşlarımıza ayni ne nakdi yardımlarda bulunuyoruz. Sosyal güvencesi olsun olmasın yardıma muhtaç ailelerimizin öğrencilerinin eğitimine katkı sağlamak noktasında çalışmalar yapıyoruz. Düzenlediğimiz yardım kermesine katkıda bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48