Gökçebey´de öğrenciler şehitler için “Tek Yürek” oldu

Gökçebey´de öğrenciler şehitler için “Tek Yürek” oldu

Gökçebey´de öğrenciler şehitler için “Tek Yürek” oldu
Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ve Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü öğrencileri 01 Aralık 2016 günü Gökçebeyli Şehitlerimiz İçin “Tek Yürek Festivalinde” buluştu. 

Gökçebey Belediyesi tarafından organize edilen ve geliri Gökçebeyli şehit ailelerine bağışlanacak olan “Tek Yürek Festivali” kapsamında O Ses Türkiye 2015 Finalistlerinden Zeo Jaweed (Tolga Güneri) Gökçebey Belediyesi Kapalı Pazar Yeri Meydanında mini bir konser verdi. Öğr. Gör. Ceren Efe ve Öğr.Gör.Kayhan Kafalı’nın danışmanlıklarını üstlendiği Sosyal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında, öğrencilerimiz Burak Yavuz, Tuğba Tekin, Aslı Sarkın, Serpil Hısım, Bahar Sezer, Büşra Demir, Berrin Öztürk, Eda Aksungur, Dilara Kaya, Ali Musa Pin, Kerim Ergin, Yener Ünal, Zeynep Yazgan, Sevda Durdubaş, Elif Koç Gökçebey Belediyesininin bu anlamlı etkinliğinin koordinesi, tanıtımı, halkın bilgilendirilmesi aşamasında gönüllü olarak görev aldılar.

Gökçebey Belediyesinin ev sahipliğini üstlendiği, Gökçebey MYO Öğrencilerinin Sosyal Sorumluluk Projesi Dersi kapsamında destek verdikleri etkinliğin sonunda Gökçebey Belediyesi tarafından öğrencilerimize sosyal sorumluluk bilinciyle vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür plaketi verildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 07:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48