Okul müdürüne anlamlı veda

Kdz. Ereğli Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine atanan Üçler Sarıkaya onuruna daha önce görev yaptığı Ormanlı’ da veda yemeği gerçekleştirildi.

Okul müdürüne  anlamlı veda

Kdz. Ereğli Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürlüğü görevine atanan Üçler Sarıkaya onuruna daha önce görev yaptığı Ormanlı’ da veda yemeği gerçekleştirildi.

4 yıl boyunca görev yaptığı Ormanlı İlkokulu-Ortaokulu’nda Eğitim-Öğretim adına birçok başarıya imza atarak Ormanlı Beldesini ve Ormanlı İlkokulu-Ortaokulunun adını tüm Türkiye’ye duyuran Okul Müdürü Üçler Sarıkaya onuruna, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram  Başol tarafından veda yemeği düzenlendi.

Onuruna veda yemeği düzenlenen Okul Müdürü Üçler Sarıkaya’nın duygulandığı gözlemlenirken, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram  Başol veda yemeğinde yaptığı konuşmada,” Üçler Hocamız sayesinde Ormanlı Beldemizin ve Ormanlı İlkokulu-Ortaokulunun adını tüm Türkiye duydu, gerçekten kendisini Eğitim adına yaptığı çalışmalardan ötürü kutluyorum” dedi.

Göztepe Restaurant’ ta gerçekleştirilen veda yemeğine Ormanlı’ da görev yapan Öğretmenler, Okul Aile Birliği yönetimi ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Gecenin sonunda 4 yıl görev yaptığı Ormanlı Beldesinde Eğitim –Öğretim adına yaptığı başarılı çalışmalar ve Ormanlı Beldesinin tüm Türkiye´ye duyurulmasında büyük emeği olan okul müdürü Üçler Sarıkaya’ya Ormanlı Belediye Başkanı Bayram  Başol tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48