Polatlı Kız Teknik ve Meslek Lisesi BEܒyü ziyaret etti

Ankara Polatlı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2 Haziran Çarşamba günü Bülent Ecevit Üniversitesi’ne Üniversiteyi tanıma amaçlı bir gezi düzenlediler.

Polatlı Kız Teknik ve Meslek Lisesi BEܒyü ziyaret etti
Ankara Polatlı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2 Haziran Çarşamba günü Bülent Ecevit Üniversitesi’ne Üniversiteyi tanıma amaçlı bir gezi düzenlediler. Öğretmenler eşliğinde yaklaşık yüz kişilik grup Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler görevlileri tarafından karşılanarak Farabi Kampüsü gezisi düzenlendi. Gezinin ardından Tahir Karauğuz Konferans Salonu’na geçen öğrenciler BEܒnün tanıtım filmlerini seyrettiler. BEÜ Basın Yayın Halkla İlişkiler Koordinatörü Femi Gür öğrencilere BEÜ hakkında bilgiler verdikten sonra onlara Üniversite yaşamını ve üniversite tercihleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Öğrenciler Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Rüştü Onur Çalışma Salonu, öğrencilerin hizmetine yeni açılan Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Çalışma Salonu’nu, Geomatik Mühendisliği Bölümü’nü ve Medeniyet Araştırmaları ve Değerler Eğitimi Uygulama Araştırma Merkezi’ni (MEDEM) gezdiler. Mezuniyet Törenleri haftasına denk gelen ziyarette öğrenciler törenlerin yapıldığı Sezai Karakoç Kültür Merkezi’ndeki üniversite mezuniyet törenini görme fırsatı yakaladılar.

Öğretmen Musa Tokmak, okulu ve öğrencileri adına yaptığı açıklamada Bülent Ecevit Üniversitesi’ni çok sevdiklerini söyleyerek “Bülent Ecevit Üniversitesi’ni araştırdık ve hem bölüm çeşitliliği hem de eğitim kalitesi ve kampüs olanaklarını göz önüne alarak gezimizi düzenledik. Hem öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz hem de okul idaremiz BEܒye gelmeyi çok istedik. Sağolun sizler de bizi en iyi şekilde ağırladınız. Öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarım adına misafirperverlikleri için başta BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer olmak üzere tüm BEÜ ailesine teşekkür ederiz.” dedi.

Öğrenciler öğle yemeğinin ardından BEܒden ayrıldılar.
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2016, 07:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48