Toyfanlı ilkokulunda yerli malı haftası etkinliği

Kdz. Ereğli’ye bağlı Toyfanlı köyü ilkokulunda Yerli Malı Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Toyfanlı ilkokulunda yerli malı haftası etkinliğiKdz. Ereğli’ye bağlı Toyfanlı köyü ilkokulunda Yerli Malı Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Ülke genelinde 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası dolayısıyla, Birleştirilmiş sınıf olarak kullanılan Toyfanlı Köyü İlkokulu öğretmen ve Öğrencileri tarafından program gerçekleştirildi. Programda davetlilere pasta, börek, tatlı gibi çeşitli ikramlarda bulunuldu. Yerli Malı haftası dolayısıyla gönüllerince eğlenen Öğrenciler ise Anasınıfı Öğretmeni Tuğba Gültekin eşliğinde Yerli Malı haftası şarkısını hep bir ağızdan söyleyerek keyifli dakikalar geçirdi. Öğrenciler ve Etkinliğe katılan Velilerle tek tek ilgilenen  Okul Müdürü Serkan Yazıcıoğlu ve sınıf öğretmeni Selim Öztürk ise program sonunda katılanlara teşekkür etti.

Gerçekleştirilen etkinliğe Kdz. Ereğli Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Çetin Eser, Eşi Gazetemiz muhabirlerinden Hediye Eser, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Çetin Eser’in Ablası Aysel Gültekin ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48