Yıl Sonu Etkinliğinde Öğrencilerden Muhteşem gece

Yıl Sonu Etkinliğinde Öğrencilerden Muhteşem gece

Yıl Sonu Etkinliğinde  Öğrencilerden Muhteşem gece

 Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu’nun Bu yıl 2.sini düzenlediği “Yıl Sonu Şenliği “Etkinliği davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

Kdz. Ereğli İlçesine bağlı, Gülüç Beldesi Vesile Dikmen Ortaokulu Müzik Öğretmenleri Didem Pınar Erdoğdu ve Hülya Balcı tarafından hazırlanan Yılsonuşenliği etkinlikleri kapsamında,Müzik ve Şiir dinletisi ile görsel sanatsal sergisi düzenlendi. Gülüç Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen Etkinliğe Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş, Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahattin Girgin, Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Tayfun Öztürk,okul müdürleri , Öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Etkinlik Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahattin Girgin’in açılış kurdelesini kestiği “ Görsel Sanatsal sergisi”ile başladı. Açılışta konuşma yapan Gülüç Belediye Başkanı Demirtaş, Okullarımızın yapmış olduğu her türlü etkinliklerde yanlarındayız, Bu Salonu kendi eviniz gibi kullanabilirsiniz, Okul Müdürümüzü, Öğretmenlerimizi ve Öğrencilerimizi tebrik ediyorum, sizlerle gurur duyuyoruz, bizler sizlere olan desteğimizi her zaman sürdüreceğiz “dedi. Konuşmalarından ardından Başkan Demirtaş ve beraberindekiler Öğrenciler tarafından yapılan birbirinden güzel resimlerlerin yer aldığı sergiyi gezdi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından devam eden programda konuşan Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu  Müdürü Hüseyin Kocakaya ise Etkinliklerini geleneksel hale getirdiklerini ve kendilerine destek olan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ile Etkinlikte emeği geçen Tüm öğretmenlere teşekkür etti. Konuşmalarından ardından öğrenciler tarafından seslendirilen birbirinden güzel şarkılar geceye katılan herkese keyifli dakikalar yaşattı. Roman havası oynayan öğrenci grubu ise geceye renk kattı. Yaklaşık 2 saat süren muhteşem gecenin sonunda emeği geçenlere plaket takdim edildi. Gece toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 07:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48