YILDIRIM KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURUYOR

YILDIRIM KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ KARDEŞLİK KÖPRÜLERİ KURUYOR

gundemeregli.com-bir sosyal sorumluluk projesi daha gerçekleştirdi. Kendisine Köseler İbrahim İzmirlioğlu İlkokulu ve Süleyman Demirel Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini kardeş olarak seçti.

SOSYALLEŞME PROJESİDİR

Yıldırım Kolejinin ev sahipliğinde kardeş okul idareci ve öğretmenleri ile beraber akşam yemeği yenilerek tanışma imkanı sağlandı.Proje ile ilgili Yıldırım koleji okul müdürü Sadi Yanık “Kardeş okul projesi maddi anlamda bir kardeşlik projesi değil, aksine öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin tanışmaları, kaynaşmaları, sosyal proje üretmeleri ayrıca her iki okulun öğrencilerinin; paylaşmayı, yardımlaşmayı ve misafirperverliği öğrenecekleri bir sosyalleşme projesidir. Bu anlamada bir yıl boyunca her ay yapacağımız etkinliklerle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizi buluşturacağız” dedi.

“KARDEŞ OKUL PROJESİNDE YER ALMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM”

Süleyman Demirel Ortaokulu müdürü Sezgin Tekneci konu ile alakalı; “Kardeş okul projesinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Benim okulum taşımalı bir eğitim yapan bir okul. Bu projenin eğitim öğretimin yanında öğrencilerimin sosyalleşmelerine çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bir yıl boyunca kardeş okul Yıldırım koleji ile yapılacak etkinliklerin öğrencilerimizin öğrenim hayatlarında unutamayacakları bir anı olarak kalacağını düşünüyorum. Şahsım öğretmenlerim ve öğrencilerim adına Yıldırım Koleji idareci ve öğretmenleri teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2013, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48