ENDÜSTRİ FUARI ZİYARETLERİ TAMAMLANDI.

ENDÜSTRİ FUARI ZİYARETLERİ TAMAMLANDI.

gundemeregli.com-Kdz Ereğli TSO tarafından üyelerine yönelik  gerçekleştirilen Almanya  – Hannover kentinde düzenlenen 07– 11 Nisan tarihlerindeki Endüstri Fuarı ziyaretleri tamamlandı.

Yaklaşık 30 kişilik Oda Üyelerinden oluşan ekip ile ziyaretlerini tamamlayan kafilede Zonguldak Valisi Ali Kaban, Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker ,TSO Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın , Yönetim Kurulu Üyeleri ; Mehmet Çivici , Hasan Yavuz , Selçuk İnceoğlu , TSO Meclis Üyesi; Ahmet Fikri Kızmaz ve Oda Genel Sekreteri Gündüz Acar ile birlikte İlçe´de faaliyet gösteren firmaların yetkilileri yer aldı.
ÜYELELER ARASI BAĞIN ARTMASI MUTLULUKLA KARŞILANDI
 
Dünya’nın en büyük Fuar Organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Hannover Messe Endüstri Fuarı’nı gezme şansı yakalayan Oda Üyelerini burada Almanya Ticari Ateşesi  M. Kudret Cerankarşılamış , fuar ve standlar hakkında bilgi vererek  bundan sonra ki organizasyonlar da bizzat kendisinin eşlik edeceğini belirtti. Katılımcılar gelişen teknolojinin en yeni ürünlerini de bizzat yerinde görerek  İkili görüşmeler yaparak ürünler hakkında detaylı bilgiler aldılar. Ticari İlişkileri güçlendirebilmek adına fuar da yer alan firmalar ile kartvizit alış verişin de bulundular. Ayrıca kafile toplu halde Hannover Fuarının yanı sıra Dusseldorf ’ta ki Boru Fuarını ziyaret etti. Burada Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Çınar’ı Çınar Boru’nun standında ziyaret eden katılımcılar yine aynı fuarda stand açan Ereğli Yüksel Otomasyon ile Alaplı’dan Birlik Makine Firmalarını da ziyaret ettiler. Fuarlar haricin de ki bir diğer ziyaret Volkswagen Otomotiv Fabrikasına gerçekleştirildi.Üyelerin  kaynaşması bakımından da son derece önem teşkil eden bu Organizasyon da katılımcılar en kısa zamanda yeni Organizasyonlar yapılması için Oda Yetkililerine talepte bulundular.Üyeler arası diyalog ’un ve bağın artması TSO Yetkilileri tarafından da mutlulukla karşılandı.
 
TETİKER ,TEŞEKKÜR ETTİ
 
Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker ;”Bu organizasyonda bizimle beraber olan başta Sayın valimiz Ali Kaban başta  olmak üzere tüm Üyelerimize teşekkür ediyorum. Odamız tarafından bundan sonra da sık sık Yurt içi ve Yurt dışı organizasyonlarda bir araya gelerek hem gelişen vedeğişen teknolojiyi yerinde görmelerini sağlayacağız hem de Üyelerimizin kaynaşmasına vesile olacağız dedi. 11 Nisan Cuma gecesi İlçemize dönen kafilenin oldukça memnun olduğu görüldü.

.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2014, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48