SANTRALLERİN ÖNÜNDE ENGEL YOK

SANTRALLERİN ÖNÜNDE ENGEL YOK
gundemeregli.com-Kdz. Ereğli Termik santral için sona gelindi.  Çevresel Etki Raporu (ÇED) dahil tüm prosedürü tamamlayan firmalara çevrecilerden hiçbir tepki yok.

Konuyu Kısa adı    çağırdı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kandilli Bölgesinde Hema Elektrik Üretim A.Ş tarafından iki adet termik santralin sessiz sedasız faaliyete geçeceğini belirterek,  el altından işlerin devam ettiğini söyledi.

Posbıyık Çevre Dernekleri uyararak sadece resepsiyonlarda boy göstermemelerini kartvizit üzerinde çevreci olunmayacağını söyledi.

 

EL ALTINDAN İŞLER DEVAM EDİYOR

 için el altından işler devam ettiğini  belirten Posbıyık  şunları söyledi:

 toplantıları da yapılmış kabul ediyorlar ve hiç kimseye de tebligatta bulunmuyorlar, Bana da Termik Santral yapılıyor diye tebligatlar gelmiş değil diyerek  bu çok değer verdiğim çok saygı duyduğum bu  konuda büyük mücadeleler  veren  Yakup Okumuşoğlu ile yaptığımız çalışmalar neticesinde  huylanmaya başlamıştık Yakup beyin önderliğinde almış olduğumuz bilgiler neticesinde  sizlere anlatıyorum, böyle bilgi hiç kimseye sızdırılmıyor, hiç kimsenin haberi yok BİMER (Başbakanlık İletişim Merkezi )den aldığımız bilgilere göre    hiçbir şey yapmıyorsunuz iyi yerine hiç olmasa kötülüğüne yapılan işler için bizi bir uyarın arkadaş termik santraller      doğruları hep söyleyeceğim  bana kızsınlar kartvizit sadece, sadece resepsiyonlarda yemek için  unvanlarını yükseltmek için kartvizit bastıran çevre dernekleri uyarıyorum nerdesiniz. Siz mi bizi uyaracaksınız, biz mi sizi uyaracağız? Kdz Ereğli de Termik santral Ereğli de başlıyor, Hadi yürekli adamları ortaya meydanlara çağırıyorum. Eylemlere başlayacağız diyorum

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2013, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48