TSO OLARAK YANLARINDAYIZ

TSO OLARAK YANLARINDAYIZ

gundemeregli.com-Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Meclis Başkanı Faruk Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri 30 Martta yapılan Yerel seçimlerde yeni seçilen Belediye Başkanlarıziyaret etti.

Öncelikle Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ’ı ziyaret eden Ticaret ve Sanayi Odası heyeti ardından Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ve son olarak da Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek yeni dönemlerinin kendilerine ve ekiplerine hayırlı olmasını dileğinde bulundular.

Ziyaretler esnasında TSO yöneticileri;” Ereğli, Erdemir ve İş dünyasına ilişkin görüş alışverişinde bulunarak, TSO olarak belediyeler ile karşılıklı diyalog içerisinde olmak istediklerini belirttiler. Başkan Tetiker, Bölge ekonominin canlanması için başvurulacak yöntemlerle ilgili belediye başkanları ile birlikte hareket etmek gerektiğinin altını çizdi.

Belediye Başkanları da ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek TSO’nun bölge ekonomik ve sosyal hayatı için önemli bir kurum olduğunu söyleyerek, karşılıklı ilişkilerin sürmesi gerektiğinden bahsettiler.

Ziyaretlerin sonunda genel bir değerlendirme yapan Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, “TSO yönetimi olarak Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ziyaretlerde bulunduk. Başkanlarımıza hayırlı osun dileklerimizi ilettik ve yeni dönemde başarılar diledik. Ziyaretlerde yaptığımız konuşmalarda biz Ereğli TSO olarak, ihtiyaç duyulduğu takdirde belediye başkanlarımızın her zaman yanında olduğumuzu ifade ettik. Ereğli’nin ve bölge menfaatleri için ortak görüşle yapılacak her faaliyetin içinde seve seve yer alacağımızı söyledik. Sağ olsun Başkanlarımız da aynı duygu ve temennilerle yaklaştılar. Zaten görüşmelerle ilgili ve diğer gelişmeler hakkında detaylı açıklamalar 30 Nisan Çarşamba günü düzenleyeceğimiz basın toplantısında yapılacaktır. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2014, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48