76’INCI YAŞINI KUTLADI!

76’INCI YAŞINI KUTLADI!

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret eden Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz ve Yönetim Kurulu, 76 yaşına giren Posbıyık’a doğum gününü pastası kesti.

Belediye Basın Bürosu’dan yapılan açıklamaya göre, gerçekleştirilen Genel Kurul sonrası Osman Yavuz başkanlığında göreve gelen Kent Konseyi, ilk ziyaretini Posbıyık’a gerçekleştirdi.
Kent Konseyi yeni yönetimi ziyarette bir de sürpriz yaparak Başkan Halil Posbıyık’ın doğum gününü ‘Efsane Belediye Başkanı, Doğum Günün Kutlu Olsun’ yazılı pasta ile kutladı. Başkan Posbıyık, doğum günü pastasını eşi Neriman Posbıyık ile birlikte kesti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Posbıyık, “Kent Konseyi’nde görev alan önceki dönem arkadaşlarımıza çalışmaları için teşekkür ediyorum. Göreve gelen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Doğum günümü kutladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Aşkım Ereğli’ye hep birlikte sağlık, mutluluk ve esenlik diliyorum” dedi.
Osman Yavuz ise yapacakları çalışmalara ilişkin Başkan Posbıyık’a bilgi sundu. Yapılan yazılı açıklamada, çalışmaların ne olduğu konusunda bilgi geçilmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48