8 BİN 130 TL MAAŞ İLE PERSONEL ALIMI OLACAK!

8 BİN 130 TL MAAŞ İLE PERSONEL  ALIMI OLACAK!

Güncel iş ilanları Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ilan sayfası üzerinden yayınlandığı 8130 TL maaşla 6 farklı unvanda 6 uzman personelinin, kamu personelinin ve memur unvanına hizmet edecek personellerin arandığı açıklandı.

6 farklı unvanın sırasıyla 1 Çevre uzmanı, 1 Sosyal Uzman, 1 Satın Alma Ve Sözleşme Yönetim Uzmanı, Bilişim Teknolojileri (IT) uzmanı,1 Sosyal Girişimcilik Uzmanı ve 1 proje asistanı olmak üzere toplamda 6 kişilik alımlarının yapılacağı açıklandı.

Başvuru Süreci ve Başvuru İşlemleri
Başvuru yapacak adaylar için başvurular e-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra gerekli bölüme giriş yapıp gerekli alanları doldurup ve başvuru esnasında gerekli olan belgelerin sisteme yüklenmesi yolu ile yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için başvurular yukarıda belirtilen şekilde yapıla bilecek olup başka yoldan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacaklar için başvurular henüz başlanmamıştır. Başvurular 1 Aralık 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar ise 6 Aralık 2021 tarihine kadar 17:00 saatine kadar yapıla bilecektir

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER