Ak Parti Grubundan CHP İlçe Başkanına cevap

Zonguldak'ta AK Parti Belediye Meclis grubu, CHP Merkez ilçe Başkanı için mesaj yayınladı.

Ak Parti Grubundan CHP İlçe Başkanına cevap

Ak Parti Belediye Meclis grubu olarak Zonguldak’ta dağıttığımız Zonguldak Belediyesi’nin Katı Atık üzerinden esnafımızı ve halkımızı soymaya dönük el ilanı belediye yönetimini paniğe sevketmiştir ve bunun üzerinden sayın ilçe başkanı yanıltıldığının farkında olmadan olacakki bize cevap vermiştir.

Sayın ilçe başkanı doğru bilgilenmek istiyorsanız 18 Kasım’daki Belediye Meclisinde kabul edilen bütçe kararnamesine bakabilirsiniz 25 aralıkta olağanüstü meclis toplantısı kararı alıp sonra iptal ettikleri toplantının akibetinden öğrenebilirsiniz. Olmadı ocak ayı meclis tutanaklarından öğrenebilirsiniz. Daha da olmadı 1 mart meclis gündeminin 20. Maddesinin ne olduğuna bakabilirsiniz.  Aynı şekilde halkın arasına karışıp katı atık vergisini esnafımızı nasıl ezdiğini görebilirsiniz.

Dahada net söyleyelim size yol göstersin kasım ayında kabul edilen fiyat tarifesi ile grubumuz olarak itirazımız sonucu hazırlanmış ocak ayındaki tarife ile karşılaştırıp perişanlığı, aymazlığı iş bilmezliği görebilirsiniz.

Bizim uyarılarımız üzerinden sayın ilçe başkanının sayın Muharrem Akdemir’e yıpratmaya dönük bir faaliyet olduğunu söylemiş sadece güldük ve söylüyoruz o gününü gün etmeye zonguldak halkını ve ne yazıkki sizide işletmeye devam ediyor.

Nasıl mı?

Bayındırlık işlerine sayın Valimiz Ali Kaban’a havale etmiş şimdide sizin marifetinizle Zonguldak’ın temizlik işlerini Kdz. Ereğli Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal kardeşimizin üzerine yıkmaya çalışıyor. Oh ne güzel…

Evet

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Belediye meclis grubu olarak buradan sesleniyoruz yağma yok Belediye Başkanlığı yatma halkımızı soyma şehrimizi yaşanmaz hale getirme yeri değildir.

Uyarmaya ve uyandırmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 07:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48