AK Parti Merkez İlçe İstişare toplantısını yaptı

AK Partinin her ay gerçekleştirilen ilçe istişare toplantılarının Şubat ayı oturumu dün akşam Merkez İlçe teşkilatı tarafından parti binasında yapıldı.

AK Parti Merkez İlçe İstişare toplantısını yaptı

AK Parti Merkez İlçe teşkilatı tarafından yapılan istişare toplantısında Belediye başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, mahalle ve belde başkanları ile köy temsilcileri yer alırken, il başkanı Zeki Tosun da katıldı.

AK Parti Merkez İlçe başkanı Metin Karaduman istişare toplantısında yaptığı açılış konuşmasında, 16 Nisan tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Anayasa Değişikliği Halkoylaması için yapılacak çalışma stratejilerinin yanı sıra, Cumartesi günü Ankara Arena da Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırımın katılacağı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Halkoylaması startı toplantısı hakkında da bilgiler verdi.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosunda yaptığı konuşmada, Ankara Arena da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Halkoylaması startının verileceği toplantının ardından Zonguldakda AK Parti olarak yoğun bir çalışma temposu içine gireceklerini, tüm teşkilatların hiçbir özveriden kaçınmadan yoğun tempo içinde çalışacaklarına inandığını söyledi.

Tosun ayrıca, istişare toplantısına katılan partililere ve yöneticileri Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa değişikliği maddeleri hakkında açıklama yaparak bilgiler verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 08:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48