AKDEMİR İLE REKTÖR GÖRÜŞTÜ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i Ziyaret Etti. Akdemir'e, Ak Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Karagüzel ile CHP Grup Başkan Vekili Mehmet İzzet Türkçelik eşlik etti.

AKDEMİR İLE REKTÖR GÖRÜŞTÜ

 Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ak Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Karagüzel ve CHP Grup Başkan Vekili Mehmet İzzet Türkçelik Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i makamında ziyaret etti.  

Başkan Akdemir, Karagüzel ve Türkçelik, Bülent Ecevit Üniversitesi’nin her geçen gün büyüyüp geliştiğini belirterek Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiler.

 Görüşme esnasında Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ak Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Karagüzel ve CHP Grup Başkan Vekili Mehmet Türkçelik, Zonguldak Belediye Meclisi tarafından Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde oda teşrifatı yapılacağını söylediler.

 Ziyaretleri için  Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Ak Parti Grup Başkan Vekili Abdullah Karagüzel, CHP Grup Başkan Vekili Mehmet Türkçelik’e teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer yapılacak olan oda teşrifatı için de ayrıca Zonguldak Belediye Meclisi’ne teşekkürlerini sundu. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48