ASKER KONVOYUNDA GÖZALTI!

ASKER KONVOYUNDA GÖZALTI!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde asker uğurlaması yapan konvoy çevreye rahatsızlık verdiği iddiası üzerine polis ekipleri tarafından durduruldu. Şahıslar haklarında işlem yapılmak üzere ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Olay saat 21.30 sularında Açık Çarşı kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, asker uğurlama konvoyu yapan 2 tır ve bir kaç otomobil Erdemir Caddesi üzerinde havalı korna çalarak ve tehlikeli hareketler yaparak ilerledi. Bunun üzerine yüksek sesten rahatsız olan vatandaşlar polisi arayarak ihbarda bulundu.

Kısa sürede ihbarı değerlendiren polis ekipleri konvoyu Açık Çarşı kavşağında durdurdu. Polis ekipleri, haklarında şikayet olması nedeniyle şahısları işlem yapmak üzere Ereğli İlçe Müdürlüğü'ne götürdü. Bazı vatandaşlar ise sesi duyduklarında bir an gemi kornası sandıklarını ifade ederek duruma tepki gösterdi.

Öte yandan Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hasan Ünlü'nün göreve başladığı tarihten bugüne ilçede yaşanan gürültü kirliliğini ekipleri ile birlikte kısa sürede sona erdirmesi Ereğli halkının takdirini topluyor.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48