Ayan, Bahçeli ile akşam yemeğinde buluşacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, ilçe kongrelerini tamamlayan 39 il başkanının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte akşam yemeğinde bir araya geleceğini açıkladı.

Ayan, Bahçeli ile akşam yemeğinde buluşacak

MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, ilçe kongrelerini tamamlayan il başkanlarının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile akşam yemeğinde buluşacağını açıkladı. Yemekte Türkiye gündeminin yanı sıra MHPnin il kongrelerine ilişkin sürecin de değerlendirileceğini ifade eden Ayan, Genel Başkanımız nisan ayı içerisinde ilçe kongrelerini tamamlayan 39 il başkanının onuruna Ankarada yemek veriyor. Burada hem Türkiye gündemini anlatacak. Hem de MHPnin ilçe kongrelerini tamamlayan il başkanlarını dinleyecek. Onun arkasından il kongreleriyle ilgili talimatlarının olup olmadığına ilişkin bir değerlendirme yapılacak. Biz de şahsımız olarak ilçe kongrelerini yaptığımızı; bundan sonraki sürecin il kongresi olduğunu ileteceğiz. Yarın büyük bir ihtimaldir ki bir basın toplantısı yaparak kongre tarihi verilirse onu açıklayacağız dedi.

Öte yandan Ayanın, 4 Mayıs 2017 tarihinde il yönetim kurulu ve ilçe başkanları ile toplantı gerçekleştirmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER