Bakanlık bürokratları Zonguldak'a geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Zonguldak’a geliyor.

Bakanlık bürokratları Zonguldak'a geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan başkanlığında Bakanlık bürokratları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun 6 Ocak 2017 tarihinde Konya’dan kamuoyuna duyurduğu “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında 17 Şubat 2017 günü Zonguldak’ta ziyaretlerde bulunacaklar.

Heyet, Zonguldak’ta işçiler, işverenler, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile bir araya gelecek. Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, emekliler, engelli vatandaşlar da ziyaret kapsamında yer alacak.
Ziyaret kapsamında gerek çalışanların gerekse yatırımcı ile işverenin çalışma hayatı ile ilgili sorunları dinlenecek, görüş ve önerileri alınacak. Özellikle işveren ile sanayicilere yeni istihdam hedefleri aktarılacak, ilave istihdam destekleri konusunda bilgilendirme yapılacak. Ziyaretler kapsamında ev ziyaretleri de gerçekleştirilecek. Heyet, 11de SGK İl Müdürlüğünde basın toplantısı düzenleyecek. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48