Bakanlıktan Emekliye herşey dahil Tatil!..

Türkiye Emekliler Derneği’nin her şey dahil 5 gün 650 lira ve yüzde 30 indirim kampanyası sürerken, Çalışma Bakanlığı da düğmeye bastı.

Bakanlıktan Emekliye herşey dahil Tatil!..

Emeklilere ucuz tatil imkanı için adeta seferberlik başlatıldı. Türkiye Emekliler Derneği, üyelerine 4-5 gün her şey dahil 650 lira ve yüzde 30 indirimli tatil fırsatı sunarken; Çalışma Bakanlığı da hesaplı seyahat imkanı için hazırlıklarını sürdürüyor. 1 milyon emekliye ucuz tatil için turizmcilerle görüşmeler yapılıyor.

5 TAKSİTLE 650 LİRA

Türkiye Emekliler Derneği Projeler Grup Başkanı Emin Tangören, yaptığı açıklamada kışın emeklilere 5 taksitte 555 liraya tatil imkanı sunduklarını hatırlatarak, Yaz kampanyamızda ise 650 liraya Alanyada 4 gece 5 gün, Dalyanda ise 3 gece 4 gün tatil imkanı sunuyoruz. İkisi de 5 yıldızlı olan otellerde emeklilerimiz herşey dahil hizmet alıyor. İsterlerse 5 taksit imkanı da sunuyoruz dedi. Takvimin haberine göre, Tangören, ayrıca bir tur operatörü ile anlaştıklarını kaydederek, Bu operatörün de sunduğu çok sayıda otel var. Derneğimize üye emeklilerimiz bu otellerden, yüzde 30a varan indirimle yararlanabilir diye konuştu.

BAKANLIK DEVREDE

Çalışma Bakanlığının yürüttüğü 1 milyon emekliye ucuz tatil projesi hakkında da Tangören, Biz kış döneminde 5 gün tatili uçak dahil 555 liraya kadar düşürdük. Bakanlığımızın fiyatı bunun altına çekmesini bekliyoruz ifadelerini kullandı. Çalışma Bakanlığı da, turizmcilerle ve THY yetkilileriyle görüşmeler yapılıyor. Proje kapsamında, emeklilerin Ege ve Akdenizde Eylül, Ekim ve Kasım aylarında hesaplı tatil yapması sağlanacak. Ayrıca ucuz uçak bileti imkanı sunulacak..

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48