BAŞKAN BOZKURT, ÖLÜMÜNÜN 17.YILINDA ESKİ BAKAN ATASOY’U ANDI

BAŞKAN BOZKURT, ÖLÜMÜNÜN 17.YILINDA ESKİ BAKAN ATASOY’U ANDI

  Devrek Belediye Başkanı Bozkurt, ölümünün 17.yılında Devrekli Bakan Veysel Atasoy’u andı. Başkan Bozkurt, “Öncülük ettiği demokratikleşme ve kalkınma hamlelerinin yanı sıra müstesna şahsiyetiyle de milletimizin sevgisini kazanmıştır” ifadesini kullandı.

     Başkan Çetin Bozkurt, “Türk siyasi tarihinin ve bölgenin önemli şahsiyetlerinden Eski Bakan Dr. Veysel Atasoy'u ölümünün 17.yıl dönümünde yayınladığı bir mesajla andı.

     Mesajında, “Halkımız bugün Veysel Atasoy’u kalbinde yaşatıyor” diyen Başkan Çetin Bozkurt, “Büyüğümüz, değerli siyasetçi Veysel Atasoy vizyon sahibi bir devlet adamı ve siyasetçi olarak fikirleri, icraatları ve başarılarıyla Türk siyasi hayatında derin bir iz bıraktı. Ülkemizin ve bölgemizin gelişmesinde bir çok hizmet ve çalışmaya imza atan Veysel Atasoy, öncülük ettiği demokratikleşme ve kalkınma hamlelerinin yanı sıra müstesna şahsiyetiyle de milletimizin sevgisini kazanmıştır.

     Her zaman hayırla yad edilecek olan merhum Atasoy’a ölümünün 17. yıl dönümünde bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, kendisini özlem ve saygıyla anıyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48