Belen Sanayi Sitesi Esnafları Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi

Belen Sanayi Sitesi Esnafları Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belen Sanayi sitesi esnaflarınca kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kan bağışı kampanyasında Esnaflarla birlikte Kızılay Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer’de kan verirken toplam 40 ünite kan bağışı yapıldığı ifade edildi.

Ereğli Belen Sanayi Sitesi esnafı tarafından Kızılay Kan merkezi ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi. Esnafların yoğun ilgi gösterdiği kan bağışı kampanyasına Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Fatih Çakır, Ak Parti Gülüç belde Başkanı İsmail Yılmaz’da destek verdi. Ereğli Türk Kızılayı Şube başkanı Yaşar Ciğer’in de kan bağışında bulunduğu kampanya da 40 ünite kan bağışında bulunulduğu öğrenildi.

Kan bağışı kampanyası ile ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılayı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer “Kızılay olarak Ereğli ilçemizde kan bağışı kampanalarımız aralıksız olarak devam ediyoruz. Bugün de Belen sanayi sitesi esnafımızın organizasyonun da kan bağışı kampanyası düzenledik. İlçemizde kan bağışı kampanyalarımıza ilgi ve alaka oldukça yüksek. Bu nedenle de kan bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2021, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48