Bıçakladı ! Tehdit Etti !...

Bıçakladı !  Tehdit Etti !...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ailesi ile gezmekte olan kadın, boşanma aşamasındaki eşinin ailesi tarafından tehdit edildi. KADES ihbarında bulunan kadının yardımına polis ekipleri koştu.
Olay, ilçe merkezi Müftü Mahallesi Devrim Bulvarı üzerinde meydana geldi. Geçtiğimiz günlerde Ş.Ö. isimli kadın, eşi M.Ö. tarafından bıçaklandı. Ş.Ö. hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olurken, eş M.Ö. ise emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ş.Ö. olayın ardından eşi M.Ö.’ye boşanma davası açtı. Ş.Ö. bugün ailesi ile birlikte gezerken kayınpederi tarafından tehdit edildi. Bunun üzerine Ş.Ö., KADES ihbarı ile polis ekiplerini harekete geçirdi. Eşi M.Ö. ve kayınpederi haklarında uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi. İddiaya göre gelinini takip eden kayınpeder, Ş.Ö.’ye boşanma davası açması üzerine tehdit etti.
Polis ekiplerinin olay yerine gelmesi üzerine tehdit eden kayınpeder kaçarken, Ş.Ö. ve ailesi de tedirginlik yaşadı. Polis ekiplerii Ş.Ö’nün ifadesini alırken, ailesi de şikayetçi oldu.
Boşanma davası açan kadının akrabası, Ş.Ö.’yü ölümle tehdit ettiğini söyledi. Yaşanan olayla ilgili açıklama yapan Mehmet Demircan, “Eski eşi tarafından boşanma istemedikleri için davacı bayana şiddet ve tehdit uygulanıyor. Eyüp Özmen ve ailesi, uzaklaştırmaları olmalarına rağmen tehdit ettiler. Seni polis bile alamaz elimizden, şunu yapamaz, bunu yapamaz. Senin ölümün benim elimden olacak. Şuanda boşanma davaları devam ediyor. Daha önce eski eşi tarafından bıçaklandı. Şuanda cezaevinde, bugün de KADES ihbarı üzerine polis çağırıldı.” İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48