BULDUĞU ALYANSI ZABITAYA TESLİM ETTİ

Zonguldak'ta yaşayan 3 çocuk annesi Sevim Saraçlı, bir çiftin karın içerisine düşürdüğü alyansı bularak zabıta ekiplerine teslim etti. Daha önce de benzer bir durum yaşadığını ifade eden Saraçlı, "Daha önce de çanta bulmuştum. Sahibine ulaşıp sağ salim teslim ettik. O da öğrenci çıktı, çok sevindi" dedi.

BULDUĞU ALYANSI ZABITAYA  TESLİM ETTİ

Önceki gün Mithatpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi'nden şehir merkezine yürüyen 3 çocuk annesi Sevim Saraçlı, karın içerisinde gümüş bir alyans farketti. Saraçlı, alyansı karın içerisinden alarak sahibine ulaşması için zabıta ekiplerine götürdü. Tutanak karşılığında yüzüğü teslim alan zabıta ekipleri, sahibine ulaştırmak için çalışma başlattı.
Sevim Saraçlı’nın bu anlamlı hareketi ise takdir topladı. Adeta insanlık ölmemiş dedirten Sevim Saraçlı, daha önce de benzer bir durum yaşadığını anlattı. İHA'ya konuşan Saraçlı, "Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde buldum. Karın üstünde buldum. Yüzüğün içinde Dilan-Burak yazıyordu. 2020 tarihi de yazıyordu. Örnek olsun. Daha önce yine böyle bir şey başıma geldi. Çanta bulmuştum. Onu da sahibini verdim. O da öğrenci çıkmıştı” dedi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48