ÇEBİ GRUP 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

ÇEBİ GRUP 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler ve Saygıdeğer Veliler;

2022-2023 eğitim öğretim yılına 12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlamış bulunuyoruz.

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın sevinç, mutluluk ve heyecanını yaşarken, bu yılın başta çocuklarımız olmak üzere öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Sevgili Öğrenciler;
Sizler bizim geleceğimizin teminatısınız. Bizim bütün gayretimiz sizlerin yetişmesi, sizlerin iyi birer vatandaş olabilmesidir. Önümüzdeki yüzyılın bilim adamları, yöneticileri, öğretmenleri sizler olacaksınız. Bu yüzden çağın teknolojik gelişmelerinden mutlaka yararlanmalı kendinizi iyi yetiştirmelisiniz. Bizler de bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Okuyan, araştıran, sorgulayan, dünyayı dönüştürecek fikirler üretebilen, eleştirel düşünen, kendine güvenen, teknolojiye hâkim, girişimci, ufku ve vizyonu geniş birer insan olarak yetişmeniz en büyük amacımızdır.

Sevgili Öğretmenler;
Eğitim sisteminin temel taşını oluşturan öğretmenlik, dünyanın her ülkesinde onurlu ve itibarlı meslektir. Bu kutsal mesleğin temsilcileri, değeri hiçbir maddiyatla ölçülemeyecek kadar büyük fedakârlığın timsalidirler. Bugünkü gücümüzün öğretmenlerimizin eseri olduğunun bilincindeyiz. Milletimizin geçmişinde ve bugününde sizlerin izi, emeği ve birikimi vardır. Türkiye’mizin geleceği sizin ellerinizdedir.

Değerli Veliler;
Öğrencilerimizin planlı ve programlı çalışarak, hedeflerine ulaşabileceklerine, yarının büyükleri olarak ülkemize yararlı bireyler olacaklarına inancımız tamdır. Değerli anne – babalar, “Eğitim ailede başlar” sözünün ruhuna uygun olarak çocuklarımıza iyi bir model olmalı, öğretmenlerimizle işbirliği içinde çocuklarımızın yetişmesine katkı sağlanmalı, onların takipçisi olmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunarım.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2022, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48