Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda yeryüzündeki en güçlü hissiyatın annenin evladına, evladın da anneye duyduğu sevgi olduğunu belirtti.​

Hamzaçebi mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu; sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren annelerimiz ile ilgili dinimiz, anne ve babaya itaatin üzerinde önemle durmakla birlikte, Annelerin bu emeklerine karşılık olarak, onlara iyi davranmak ve değer vermek, hem dini, hem de insani görevimizdir.

Annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. Annelerimize ilgimizi eksik etmeden, fazlasıyla hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak, her evladın görevidir. Unutulmamalıdır ki, barış ve sevgi dolu bir dünyanın temeli, annelerin yetiştireceği bireyler sayesinde atılır.

Tüm bu duygu ve düşünceler içinde bu ülkeye canlarından çok sevdikleri göz bebekleri evlatlarını feda eden şehit ve gazilerimizin annelerinin anneler gününü kutluyor,ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum." dedi. 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48