Çebi Grup Zafer Bayramı’nı kutladı

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98'zinci yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm ulusun Zafer Bayramı’nı kutladı.

Çebi Grup Zafer Bayramı’nı kutladı

Tarih boyunca nice destansı zaferlere imza atan aziz milletimizin, birlik ve beraberlik içerisinde verdiği şanlı mücadeleyi 30 Ağustos 1922’de zaferle taçlandırmasının yıl dönümündeyiz. GaziMustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan bu şanlı zafer, milletimizin istiklal aşkı, vatan vebayrak sevdasıyla yürüdüğü bağımsızlık mücadelesine yön vermiştir. Bu zafer, kazanılmış şanlı bir askeri zafer olmasının yanı sıra milletimizin yokluk içerisinde verdiği varlık mücadelesinin simgesidir. Milletimiz dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı güçlü ve kararlı duruşla geleceğimize yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye devam edecektir. Milletçe istiklalimiz, istikbalimiz ve canımızdan aziz bildiğimiz vatanımız uğruna her türlü fedakârlığıyapmaya daima hazırız. Tarih boyunca ecdadımızın yazdığı şanlı destanlardan aldığımız ruhla, büyük ve güçlü Türkiye yolculuğumuzukararlılıkla sürdüreceğiz. 

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48