CHP´DEN MUHTEŞEM GECE

CHP´DEN MUHTEŞEM GECE
vspace=1
vspace=1
gundemeregli.com- 
CHP Ereğli ilçe teşkilatı tarafından parti delegelerine yönelik olarak gerçekleştirilen dayanışma ve kaynaşma yemeğinde coşku üst noktaya ulaştı.

 önceki akşam gerçekleştirilen kaynaşma yemeğine, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever, Belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını CHP ilçe Başkanı Kartal yaptı.    biraya gelmenin mutluluğundan bahsetti.

Kartal dostça bir ortamda, günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak neşeli bir akşam geçirmek istediklerini belirterek, şunları söyledi:

Böyle bir akşamda sizlerle bir araya gelmeyi ilçe kongremizden hemen sonra düşünmüştük. Ancak o günlerde ki yoğunluk buna fırsat vermedi.

Siyasi partiler canlı organizmalardır. Ve siyaset bir ekip işidir.  Eşgüdüm ve birbiriyle uyum içinde çalışabilen kitlesel bir örgütle ancak başarıyı yakalayabiliriz. Bu nedenle en uzak köyümüzden, beldemizden, en yakın mahallemize kadar tüm üyelerimizin, delegelerimizin büyük bir önemi vardır. Siz delegelerimiz bizim köylerdeki, beldelerdeki, mahallelerdeki elimiz-ayağımız, gözümüz-kulağımız-söyleyip anlatan dilimizsiniz.

 

  

  Bu akşam bu yemeğe katılan tüm arkadaşlarımızın cesaretinden dolayı kutluyorum. Bu tür yemeklere katılmak bu süreçte herkesin yapabileceği bir iş değil.     

SAFLARI SIKLAŞTIRALIM

Safları sıklaştırma ve samimi duygularla el ele verip her konuda fikir birliği yapma gibi bir alışkanlıkları olduğuna da işaret eden Posbıyık sözlerini şu şekilde sürdürdü.

BİR NUMARALI AKTÖR OLMAMIZ LAZIM

Ereğli´de inisiyatifin ele alınması lazım. CHP´nin sadece belediyede değil bir numaralı aktör olması lazım. Çalışmamız bu yönde olacaktır.  Bu yemeğe gelmeyenler yürekli adamlar, Cumhuriyet Halk Partili değildir bize nitelikli topluluklar lazım, arkadaş grupları lazım. Çok fazla kalabalıklar değil birbirine inanmış yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları lazım. 1977´den beri bizi hep iteklediler hep kakaladılar maalesef genel seçimlerde hep bizi saf dışı bıraktılar. Allah sağlık verirse bu birlikteliğimiz devam ettiği sürece inançlarımla duygularımla söylüyorum CHP Kdz.Ereğli İlçe örgütünü hiç kimse iteleyemeyecek kakalayamayacak.

HEP RAHATSIZLAR ZATEN

Bazıları rahatsız olacağını biliyordum onlar hep rahatsızlar zaten. Onların daha fazla rahatsız olabilmesi için CHP Kdz.Ereğli İlçe Örgütü net bir şekilde tüm teşkilatları ile birlikte sımsıkı bir araya gelmiştir. Hiçbir yerde taviz verecek değiliz. İlkelerimize hedeflerimize varabilmek için her zaman olduğu gibi çalışma ve çabanın yanında ilkelerimizden asla ödün vermeyeceğiz. Zonguldak´tan daha fazla nüfusu olan Kdz. 

Gece ilerleyen saatlere kadar eğlenen davetliler stres atma imkanı yakalarken,  halaylarla, Kaptaş havası eşliğinde muhteşem bir gece yaşandı.

Posbıyık çifti de gecede davetliler ile birlikte bol bol eğlenerek, sahnede hünerlerini ortaya koydu.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2012, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39