Erdemir'e Sektörünün Lideri Ödülü

Türkiye’nin en büyük entegre çelik üreticisi Erdemir, 'Platin Global 100 Ödülleri' töreninde metal sektörünün lideri seçildi.

Erdemir'e Sektörünün Lideri Ödülü

Erdemir, Metal Sektörünün Lideri Seçildi

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Yatırım Destek Ve Tanıtım Ajansının katkılarıyla gerçekleştirilen ve Türkiyenin uluslararası ticaretinde başı çeken ilk 100 şirketin ödüllendirildiği törende ödülü Erdemir adına Pazarlama ve Satış Koordinatörü Başak Turgut aldı.

Türkiye’nin en büyük entegre çelik üreticisi olan Erdemir, Türkiyenin uluslararası ticaretinde önde gelen ilk 100 şirketin ödüllendirildiği “Platin Global 100 Ödülleri Töreni”nde sektörünün lideri seçildi. 21 farklı sektörden “Platin Global 100 Endeksine” giren şirketlerin ödüllendirildiği gecede Erdemir, metal sektörünün lideri oldu. Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Yatırım Destek Ve Tanıtım Ajansının katkılarıyla İstanbulda gerçekleşen törende Erdemir adına ödülü Pazarlama ve Satış Koordinatörü Başak Turgut aldı. Türk çelik sektörünün lider kuruluşu Erdemir, World Steel Dynamics tarafından dünyanın en iyi çelik üreticilerinin seçildiği World-Class Steelmakers değerlendirmesine de Türkiye’den giren ilk ve tek şirket  olmasıyla ön plana çıkıyor.

Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Baktır,  Platin Global 100 Ödülü’nü almaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Erdemir’in Türkiye için artan yatırımlarla üretmeye ve ülkemizi dünyada en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğini söyledi. Baktır, bölgede lider konumunda bulunan Erdemir’in, ana hissedarı OYAK’la birlikte tüm paydaşları için, finansal ve operasyonel başarılarını sürdürerek, liderliğini sürdürmeyi amaçladığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünal Savaş, @UnNovaSteel
Ünal Savaş, @UnNovaSteel - 6 yıl Önce

Dünya Çelik Birliği takip listesinde; TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK ÇELİK ŞİRKETİ: @UnNovaSteel

Türkiye’nin ihracat ve yurtdışı tanıtım şampiyonlarına hak ettiği değeri vermek, örnek uygulamalarının ve üstün başarılarının Türk iş dünyasına rol model olmasını sağlamak ve farklı platformlarda markalarımızın gelişimini desteklemek amacıyla yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiye’nin Global 100 işletmesi arasında Metal sektöründe “Platin Global 100 ödülü” ne layık görülen ERDEMİR GRUBU’ muzu ve diğer sektör şirketlerimizi tebrik eder,

Bu vesile ile de, ‘ÖLÇEK EKONOMİLERİNİN BİR GEREĞİ OLARAK DÜNYA ÇELİK SEKTÖRÜNDEKİ DEĞİŞEN DİNAMİKLER PARALELİNDE; STRATEJİK DÖNÜŞÜM ODAKLI, ALIŞILMIŞIN DIŞINA ÇIKAN, ESKİ KÖYE YENİ ADET GETİREN VE EZBERLERİ BOZAN’ hayal ve bilgi odaklı inovatif bir proje çalışması ile ERDEMİR[xt]in 50. Kuruluş yıl dönümü olan 15 Mayıs 2015 tarihinde ERDEMİR GRUBU içinden doğan ve kuruluşunun henüz birinci yılında, ERDEMİR GRUBU’muzun da üye olduğu “Dünya Çelik Birliği & World Steel Association, @worldsteel” ve Dünyanın en büyük ölçekli çelik üreticisi ArcelorMittal, @ArcelorMittal resmi twitter sayfasınca takibe değer bulunulan “TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK ÇELİK ŞİRKETİ (web)” Kod adı; UnNovaSteel’in bu başarısını paylaşmaktan gurur ve onur duyarız.

@worldsteel resmi twitter sayfasınca takip edilenler linki;
https://twitter.com/worldsteel/following

@ArcelorMittal resmi twitter sayfasınca takip edilenler linki;
https://twitter.com/ArcelorMittal/following

Dünya Çelik Birliği & World Steel Association (worldsteel)

Who we are;

The World Steel Association (worldsteel) was founded as the International Iron and Steel Institute on 19 October 1967. It changed its name to the World Steel Association on 6 October 2008.

worldsteel is a non-profit organisation with headquarters in Brussels, Belgium. A second office in Beijing, China, opened in April 2006.

worldsteel represents over 160 steel producers (including 9 of the world[xt]s 10 largest steel companies), national and regional steel industry associations, and steel research institutes. worldsteel members represent around 85% of world steel production.

worldsteel is one of the largest and most dynamic industry associations in the world.

Source: http://www.worldsteel.org/about-us/who-we-are.html

Kod adı; @UnNovaSteel’in açılımı:

Un - Ünal[xt]ın Un[xt]u
Nova - İnovasyon[xt]un, Nova[xt]sı
Steel – Çelik

Saygılarımızla

[ct]Ya ilk ol, ya da farklı. EĞER YAPABİLİRSEN HEM İLK OL, HEM DE FARKLI.[ct]
Ünal Savaş, Kod adı: @UnNovaSteel, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO
https://twitter.com/UnNovaSteel

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48