ERDOĞANDAN ZONGULDAK AÇIKLAMASI!

ERDOĞANDAN ZONGULDAK AÇIKLAMASI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona virüsü atlatmasının ardından ilk cuma namazını Büyük Çamlıca Camii’nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan namazın ardından kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçirdiği korona virüs hastalığı süreci hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu süreci çok çok rahat atlattım, aşının faydası muhakkak oldu. Ben 2 doz Sinovac, 3 doz da Biontech oldum. Bu aşıların tesiriyle de hamdolsun rahat bir şekilde ve kısa zamanda bunu geçirmiş oldum. 4-5 gün içinde aslında biz negatife döndük” dedi.

Covid-19’u atlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan için bin hatmi şerif okundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün korona virüsü atlatmasının ardından ilk cuma namazını Üsküdar’daki Büyük Çamlıca Camii’nde kıldı. Korona virüsü atlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan için camide bin hatmi şerif okundu, ayrıca cami imamı tarafından korona virüs hastalığına karşı dua okundu.

“Bu süreci çok çok rahat atlattım, aşının faydası muhakkak oldu”
Geçirdiği korona virüs süreci hakkında konuşan Erdoğan, “Bu süreci çok çok rahat atlattım, aşının faydası muhakkak oldu. Ben 2 doz Sinovac, 3 doz da Biontech oldum. Bu aşıların tesiriyle de hamdolsun rahat bir şekilde ve kısa zamanda bunu geçirmiş oldum. 4-5 gün içinde aslında biz negatife döndük. Bildiğiniz gibi pazartesi nasip olursa BAE'ye bir seyahatim olacak. Bu süreç içinde de ne yorgunluk, ne kırgınlık, ne bitkinlik gibi bir şey olmadı. Evimde de çalışmalarımı, uluslararası, ulusal, hepsini aynı şekilde yürüttüm. İstanbul'dan Ankara'yla sürekli irtibatı sürdürdük. Cumartesi günü Zonguldak'taki Teoman Duralı Kavşağı'nın ve tünellerinin açılışına buradan katıldım. Muhteşem eser meydana geldi, adına yakışır oldu. Teoman hocamız bambaşka bir isimdi. Mekanı cennet olsun inşallah. İlk defa Zonguldak'ımıza böyle bir eser kazandırmış olmanın bahtiyarlığı içindeyiz” dedi.

“Henüz eşim atlatamadı”
Emine Erdoğan’ın sağlık durumuna ilişkin konuşan Erdoğan, “Emine Hanım benden bir gün sonra başladı ama henüz eşim atlatamadı. Şu anda da tüm tedbirleri devam ediyor. Dua ediyorum ki rahatsızlığı pazartesi gününe kadar atlatır, çünkü seyahate beraber gitmek gerekiyor. O beni yalnız bırakmaz” diye konuştu.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48