Ereğli Belediyespor'da , İki Bomba Transfer

Ereğli Belediyespor'da , İki Bomba Transfer

Türkiye Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele veren Karadeniz Ereğli Belediyespor, kadrosuna iki oyuncu kattı. Takımda hedef şampiyon olmak.

Karadeniz Ereğli Belediyespor’da Transfer Komitesi’nin bir süredir sürdürdüğü transfer çabaları sonuç verdi. Kariyerlerinde şampiyonluklar bulunan stoper oyuncu Ahmet Aslan ve forvet Sinan Uzun, kendilerini eflatun-beyaz renklere bağlayan imzayı attılar.
Öte yandan, kulüp yöneticileri ve yeni transferler, aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Belediye Başkanı Halil Pozbıyık’ı makamında ziyaret etti.
Posbıyık, yapılan transferler ile daha da iddialı olduklarını söyledi. Atılan imzalardan dolayı da taraftarın heyecanlı olduğunu ifade eden Posbıyık, şöyle dedi:
“Belediyespor yönetim kurulu, tabiri caizse harıl harıl çalışıyor. Bu işler beni yorar ama busene çok mutluyum. Çok iyi bir yönetim kurulu kurduk ve herkes birbiri ile barışık. Birlik ve beraberlik içerisindeler. Her türlü konuyu, birbirlerine sorarak yapıyorlar.
Transfer Komitemiz de, inanılmaz bir titizlikte çalışıyorlar. Çok değerli iki arkadaşımızı kulübümüze kattılar. Şehirde ve taraftarda büyük heyecan var. Aynı zamanda, spor camiasına düşkün olan yerlerden devamlı telefonlar aldım. Allah’a şükür, maddi bakımdan da belediyespor olarak bir sıkıntımız yok. Busene iddialıyız. Sinan gibi, Ahmet Aslan gibi arkadaşların bize katılmasıyla daha da iddialı hale geldik.

TRANSFER ÜCRETİ AÇIKLANMADI

2. Başkan İhsan Yazıcıoğlu ise futbolcuların kulübe olan maliyetlerini, ilerleyen günlerde düzenleyecekleri basın toplantısı ile kamuoyuna aktaracaklarını ifade etti. Yazıcıoğlu, “bu sene, dış transferde 9 oyuncu ile anlaştık. Bunları, 2’şer 3’er tanıtacağız. Futbolcu arkadaşların maliyetleri konusunda, ilerleyen günlerde basınla bir araya gelip kamuoyunu aydınlatacağız.”
Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, formalarını verdiği futbolculara başarı diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48