Feyzioğlu, madene girecek

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, 'Anayasa Değişikliğini tartışıyoruz' adlı panele katılacak.

Feyzioğlu, madene girecek

Zonguldak Barosu, Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak şube başkanlığı ve Çağdaş Gazeteciler Derneği Zonguldak Şube Başkanlığı tarafından ‘Anayasa Değişikliğini tartışıyoruz’ adlı panele adlı panele konuşmacı olarak Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile hukukçu TBMM 24. Dönem Milletvekili Süheyl Batum katılacak. Feyzioğlu, panel öncesi Eğitim Ocağına girecek.
28 Şubat 2017 Salı günü saat 18.00 de Genel Maden İşçileri Sendikası Şemsi Denizer Konferans salonunda olan ‘Anayasa Değişikliğini Tartışıyoruz’ adlı panele konuşmacı olarak Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile hukukçu TBMM 24. Dönem Milletvekili Süheyl Batum katılacak.
Barolar Birliği Başkanı Av.Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile hukukcu TBMM 24. Dönem Milletvekili Süheyl Batum’un Zonguldak programı şöyle:
SAAT 9.30 Çaycuma Beldiye Başkanını ile kahvaltı ve sonrası BKM’ de STK ile kısa bir sohbet, Saat 12.00’de Üzülmez’de ocak gezecek, Saat 15.00’da Belediye Başkanını ziyaretinin ardından son olarak Saat 18.00 de Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanını ziyaret ve panele katılacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48